Araç Muayene Randevu Al

KORONAVİRÜS DOLAYISI İLE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VB. DURUMLAR RANDEVU ALMANIZA DA ENGEL DEĞİLDİR.

İLERLEYEN TARİHLERE ŞİMDİDEN ERKEN RANDEVU ALIN ZAMAN KAZANIN ! GECİKME VE MAĞDURİYET YAŞAMAYIN.

ARAÇ MUAYENE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Duyuru: Koranavirüs Covid-19 nedeni ile Araç muayene istasyonlarının hizmeti durdurulmadı. İstasyonlarda normal çalışma sistemine devam edilmektedir. Araç muayeneleri yapılmakta olup istasyonlar açıktır. 65 yaş ve altı araç sahipleri dilerse randevu alarak, araçlarını adresine en yakın istasyonda muayene yaptırabilmektedir. 65 yaş üstü vatandaşlarımızın araçlarını 65 yaş altındaki ve 20 yaşın üstündeki yakınlarınız sizin adınıza aracınızı muayene istasyonuna götürebilmektedir.

Sağlık çalışanlarına şirketimiz ücretsiz randevu ve danışma hizmeti vermekte olup, öncelik sunulmaktadır.

TÜVTÜRK resmi web sitesinde, Koronavirüs ( Covid – 19) için araç muayene istasyonlarında gerekli bütün önlemlerin alındığını tüm istasyonlarında mikrop kırıcı UV cihazları ile de sterilizasyon yapılmakta olduğunu duyurmuştur.

Ayrıca şirketimiz de bu konuda gereken önlemleri alarak, personellerimiz online freelance çalışarak 7/24 başvurunuz üzerine sizin adınıza rezervasyon yaparak, gerekenler hakkında danışma hizmeti de vermeye devam etmektedir. 

Araç muayene randevu almak isteğiniz ili seçerek devam ediniz. Başvurunuz alındıktan sonra sizi arayacağız. Rezervasyon ve danışmanlık hizmetini sunacağız.

İçişleri Bakanlığı’nın Koronavirüs tedbirleri kapsamında 27.03.2020 tarihinde yayınladığı 89780865-153 sayılı “Koronavirüs Tedbirleri/Araç Muayeneleri” Genelgesi doğrultusunda 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlıkları nedeniyle sokağa çıkma yasağı olan vatandaşların araçlarının muayeneleri, sokağa çıkma yasağı kaldırıldıktan 45 gün sonrasına kadar ertelenmiştir. Yukarıda belirtilen kapsama dahil araç sahiplerinin 28.03.2020 tarihinden itibaren bu hususa dikkat etmeleri önem arzetmektedir. Aksi halde istasyonlara gittiğinizde muayene işlemlerine başlanılmayacaktır. Koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılmasını önlemek ve toplum sağlığını korumaya yönelik olarak, halihazırda T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen ve tüm istasyonlarda uygulanan önlemlere ek olarak Türkiye genelindeki tüm istasyonlarda gerekli tüm tedbirleri almıştır. Şirketimiz rezervasyon ve danışma hizmetini bu yönde devam ettirmekte olup 7/24 başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ramazan Bayramı

Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun

Birlik ve Beraberlikle Nice Bayramlara.....

Randevu için 7/24 başvuru formunu doldurarak talebinizi gönderebilirsiniz.!

Başvuru bilgileriniz ve ödemeniz incelendikten sonra Bayramın 3. günü itibariyle tarafınıza rezervasyon ve onay bilgileri verilecektir.

Randevu Al

Destek Talebi