Araç Muayene Randevu Al

İSTANBUL ARAÇ MUAYENE RANDEVU İÇİN TIKLAYIN

ANKARA ARAÇ MUAYENE RANDEVU İÇİN TIKLAYIN

BURSA ARAÇ MUAYENE RANDEVU İÇİN TIKLAYIN

İZMİR ARAÇ MUAYENE RANDEVU İÇİN TIKLAYIN

DİĞER İLLER ARAÇ MUAYENE RANDEVU İÇİN TIKLAYIN

Sağlık çalışanlarına şirketimiz ücretsiz randevu ve danışma hizmeti vermekte olup, öncelik sunulmaktadır.

Araç muayene randevu almak isteğiniz ili seçerek devam ediniz. Başvurunuz alındıktan sonra sizi arayacağız. Rezervasyon ve danışmanlık hizmetini sunacağız.

İçişleri Bakanlığı’nın Koronavirüs tedbirleri kapsamında 27.03.2020 tarihinde yayınladığı 89780865-153 sayılı “Koronavirüs Tedbirleri/Araç Muayeneleri” Genelgesi doğrultusunda 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlıkları nedeniyle sokağa çıkma yasağı olan vatandaşların araçlarının muayeneleri, sokağa çıkma yasağı kaldırıldıktan 45 gün sonrasına kadar ertelenmiştir. Yukarıda belirtilen kapsama dahil araç sahiplerinin 28.03.2020 tarihinden itibaren bu hususa dikkat etmeleri önem arzetmektedir. Aksi halde istasyonlara gittiğinizde muayene işlemlerine başlanılmayacaktır. Koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılmasını önlemek ve toplum sağlığını korumaya yönelik olarak, halihazırda T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen ve tüm istasyonlarda uygulanan önlemlere ek olarak Türkiye genelindeki tüm istasyonlarda gerekli tüm tedbirleri almıştır. Şirketimiz rezervasyon ve danışma hizmetini bu yönde devam ettirmekte olup 7/24 başvurunuzu yapabilirsiniz.

Koronavirüs ( Covid – 19) için Tüvtürk araç muayene istasyonlarında gerekli bütün önlemlerin alındığını duyurmuştur.  İstasyonlar mikrop kırıcı UV cihazları ile de sterilizasyon yapılmaktadır.

Ayrıca şirketimiz de bu konuda gereken önlemleri alarak, personellerimiz online freelance evinde çalışarak 7/24 rezervasyon ve danışma hizmeti vermeye devam etmektedir.