Araç Muayene Randevu Al


KREDİ KARTI İLE ÖDEME TERCİH ETMENİZ DURUMUNDA CEP NUMARANIZA 3D GÜVENLİ ÖDEME BAĞLANTISI GÖNDERİLECEKTİR.

 HAVALE / EFT İLE ÖDEME TERCİH ETMENİZ DURUMUNDA BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ E POSTA ADRESİNİZE DE GÖNDERİLECEKTİR. 

Başvurunuz ve ödemeniz alındıktan sonra sizi arayacağız. Başvuru detayları ve hesap bilgileri E-Posta adresinizi kontrol ediniz!

Duyuru: Koranavirüs Covid-19 nedeni ile Araç muayene istasyonlarının hizmeti durdurulmadı. İstasyonlarda normal çalışma sistemine devam edilmektedir. Araç muayeneleri yapılmakta olup istasyonlar açıktır. 65 yaş ve altı araç sahipleri dilerse randevu alarak, araçlarını adresine en yakın istasyonda muayene yaptırabilmektedir. 65 yaş üstü vatandaşlarımızın araçlarını 65 yaş altındaki ve 20 yaşın üstündeki yakınlarınız sizin adınıza aracınızı muayene istasyonuna götürebilmektedir.

TÜVTÜRK resmi web sitesinde, Koronavirüs ( Covid – 19) için araç muayene istasyonlarında gerekli bütün önlemlerin alındığını tüm istasyonlarında mikrop kırıcı UV cihazları ile de sterilizasyon yapılmakta olduğunu duyurmuştur.

Ayrıca şirketimiz de bu konuda gereken önlemleri alarak, personellerimiz online freelance çalışarak 7/24 başvurunuz üzerine sizin adınıza rezervasyon yaparak, gerekenler hakkında danışma hizmeti de vermeye devam etmektedir. 

Sağlık çalışanlarına şirketimiz ücretsiz randevu ve danışma hizmeti vermekte olup, öncelik sunulmaktadır.

İçişleri Bakanlığı’nın Koronavirüs tedbirleri kapsamında 27.03.2020 tarihinde yayınladığı 89780865-153 sayılı “Koronavirüs Tedbirleri/Araç Muayeneleri” Genelgesi doğrultusunda 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlıkları nedeniyle sokağa çıkma yasağı olan vatandaşların araçlarının muayeneleri, sokağa çıkma yasağı kaldırıldıktan 45 gün sonrasına kadar ertelenmiştir. Yukarıda belirtilen kapsama dahil araç sahiplerinin 28.03.2020 tarihinden itibaren bu hususa dikkat etmeleri önem arzetmektedir. Aksi halde istasyonlara gittiğinizde muayene işlemlerine başlanılmayacaktır. Koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılmasını önlemek ve toplum sağlığını korumaya yönelik olarak, halihazırda T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen ve tüm istasyonlarda uygulanan önlemlere ek olarak Türkiye genelindeki tüm istasyonlarda gerekli tüm tedbirleri almıştır. Şirketimiz rezervasyon ve danışma hizmetini bu yönde devam ettirmekte olup 7/24 başvurunuzu yapabilirsiniz.